українська російська англійська
Сергій Тігіпко: З наступного року пенсії зростатимуть
08.09.2011 | 15:23
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Ухвалення пенсійної реформи сприятиме стабілізації пенсійної системи. Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час брифінгу в Кабінеті Міністрів.

 «Ухвалення пенсійної реформи – надзвичайно важлива подія. Ми зробили головне – стабілізували бюджет Пенсійного фонду. А це є гарантією того, що пенсії будуть виплачуватися своєчасно і в повному обсязі. Я це гарантую», – підкреслив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр висловив упевненість, що найближчим часом закон буде підписано і оприлюднено. «І з першого жовтня 2011 пенсійна реформа почне діяти», – сказав він.

За словами Сергія Тігіпка, наступними кроками Уряду буде легалізація зарплат і ринку праці, впровадження загальнообов’язкового накопичувального страхування та осучаснення пенсій. «До нового року ми приймемо конкретні рішення щодо другого рівня пенсійної системи. Ми розраховуємо вийти на бездефіцитний бюджет Пенсійного фонду, і якщо наші прогнози справдяться, то з 2013 року ми зможемо впроваджувати другий рівень», – зазначив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр-міністр також наголосив, що зараз готується закон щодо осучаснення пенсій, який дозволить з 2012 року збільшити виплати 60% пенсіонерів на 100 гривень. Крім того, передбачається підвищення пенсій на 10% для всіх пенсіонерів.

Урядовець також зазначив, що усі нововведення, зокрема впровадження накопичувального страхування, законів щодо легалізації та реформування трудового законодавства, будуть проходити громадське обговорення. «Я намагаюся всі серйозні питання, які стосуються мільйонів людей, не вирішувати без обговорення. Тільки так ми зможемо приймати відповідальні рішення», – зазначив Сергій Тігіпко.

 

 

версія для друку