українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Реформи дозволять реалізувати величезний економічний потенціал України
08.09.2011 | 16:30
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Поліпшення позицій України в міжнародних рейтингах свідчить про ефективність реформаторської політики уряду. Так Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прокоментував дані рейтингу конкурентоспроможності країн, який складає Всесвітній економічний форум (ВЕФ). Згідно з дослідженням, Україна піднялася на сім позицій порівняно з минулим роком і на сьогодні посідає 82 місце зі 142 країн.

«Ми в жодному разі не повинні втрачати заданий високий темп у проведенні глибоких економічних і соціальних реформ, - підкреслив Сергій Тігіпко. - Тільки модернізація дозволить підвищити конкурентоспроможність України. Головні перепони - чиновницьке свавілля та корупція. Але у влади достатньо політичної волі, щоб їх здолати».

«Зростання конкурентоспроможності дає Україні шанс активно боротися за інвестиції. Це особливо важливо на фоні нестабільної ситуації в світовій економіці», – вважає Віце-прем'єр-міністр.

За словами Сергія Тігіпка, тільки рішучі перетворення дозволять поліпшити інвестиційний клімат, підвищити рівень життя українців і створити нові робочі місця.

Довідка. Всесвітній економічний форум (ВЕФ) - неурядова організація, яка базується в Швейцарії. Організатор бізнес-форуму в Давосі. Рейтинг конкурентоспроможності країн світу ВЕФ публікує з 2004 р. Згідно з останнім рейтингом, найбільш конкурентоспроможна країна світу - Швейцарія. На другому місці - Сінгапур. Найгірші - Бурунді, Гаїті і Чад.

 

 

версія для друку