українська російська англійська
Т.Ягланд, К.Грищенко та М.Чавушоглу зробили спільну заяву щодо десятої роковини терористичних актів 11 вересня 2001 року
09.09.2011 | 12:06
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Генеральний секретар Ради Європи Торбьорн Ягланд, Голова Комітету міністрів Ради Європи Костянтин Грищенко та Голова Парламентської Асамблеї Ради Європи Мевлют Чавушоглу зробили тристоронню заяву щодо десятої роковини терористичних актів 11 вересня 2001 року:

«У переддень десятої роковини здійснення терористичних актів 11 вересня 2001 року, ми, перш за все, висловлюємо наші співчуття жертвам цієї страшної трагедії, а також їх рідним і близьким.

Ця трагічна траурна річниця повинна нагадувати нам про те, що для тероризму не існує ні ідеології, ні національності, ні релігії. Тероризм в усіх його формах є порушенням найбільш основоположного права людини: права на життя. Ці злочини стосуються нас усіх і спрямовані проти усього людства, незалежно від того, хто, де і коли здійснив терористичні акти.

Метою для тероризму є викликати страх та розділити нас усіх. Наша відповідь терористам має базуватися на принципах демократії, захисту прав людини та верховенства права. Терористи мають намір знищити ці основоположні цінності, і лише захищаючи ці цінності, ми прирікаємо терористів на поразку.

Посилаючись на відповідні документи Ради Європи, зокрема Конвенцію із запобігання та боротьбу із тероризмом, ми знову підтверджуємо наш твердий намір продовжувати боротьбу з міжнародним тероризмом шляхом зміцнення міжнародно-правової бази, усунення основних причин виникнення тероризму та забезпечення поваги до фундаментальних цінностей, які поділяють усі країни-члени Ради Європи».

 

 

версія для друку