українська російська англійська
У Києві відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту та 20-річчя розвитку спорту в незалежній Україні
12.09.2011 | 10:55
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

10 вересня 2011 року в Києві на Контрактовій площі відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту та 20-річчя розвитку спорту в незалежній Україні.

Урочисте святкування розпочалось ходою ветеранів спорту та привітаннями керівництва спорту країни.

Вітання від Президента України Віктора Януковича зачитав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Вітання від Прем'єр-міністра України Миколи Азарова зачитав Міністр освіти і науки молоді та спорту України Дмитро Табачник.

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін поздоровив усіх присутніх зі святом, і насамперед ветеранів спорту та зазначив, що завдяки їм в Україні все частіше молодь залучається до фізичної культури і спорту.

"Тон, який задають спортсмени-ветерани, - це приклад для нас всіх, це достойний приклад для нашої молоді, якби не було ваших перемог, то не було б стільки перемог у спорті сьогодні", - наголосив Равіль Сафіуллін.

Після церемонії відкриття розпочалось щорічне спортивне свято "Олімпійський урок".

Для декількох тисяч гостей свята на Контрактовій площі почали діяти спеціальні спортивні майданчики, де кожен охочий міг спробувати себе в якості спортсмена з того чи іншого виду спорту.

Окрім того, на площі відомі атлети України проводили численні конкурси, вікторини та естафети.

Крім того, 9 вересня 2011 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту в приміщені Державної служби молоді та спорту України відбулася урочиста церемонія нагородження кращих фахівців сфери спорту.

Після церемонії нагородження відбувся святковий концерт за участю артистів української естради.

 

 

 

версія для друку