українська російська англійська
Для участі у навчанні "Адекватне реагування - 2011" до Криму перебазовані літаки тактичної авіації Повітряних Сил з різних регіонів України
12.09.2011 | 11:42
Прес-служба Міністерства оборони

У Криму в рамках дослідницького командно-штабного навчання “Адекватне реагування – 2011” розпочався льотно-методичний збір з екіпажами винищувачів тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України.

Льотно-методичний збір проходитиме відповідно до Плану підготовки Повітряних Сил Збройних Сил України у 2011 навчальному році під загальним керівництвом начальника управління підготовки та застосування авіації – заступника начальника авіації Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майора Ігоря Черепенька.

Для участі у льотно-методичному зборі до Криму перебазовані літаки тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України з Полтавської, Київської, Івано-Франківської та Житомирської областей. Здійснено переліт майже 15 одиниць авіаційної техніки, крім того, транспортною авіацією перевезено майно та особовий склад.

За словами заступника командира Повітряного командування “Південь” Повітряних Сил ЗС України з авіації полковника Андрія Алімпієва, на базі Севастопольської бригади тактичної авіації з року в рік проводяться льотно-методичні збори із застосування керованої зброї класу “повітря-повітря”. Екіпажі винищувачів відпрацьовують практичні стрільби керованими ракетами по мішенях, які знижуються з постійною швидкістю, та по безпілотних літальних апаратах, які імітують складні швидкісні цілі.

Головним завданням зборів є підготовка льотного складу до несення бойового чергування в системі протиповітряної оборони держави, удосконалення методики виконання бойових стрільб по повітряних цілях вдень і вночі, забезпечення заходів бойової підготовки інших видів і родів військ Збройних Сил України, тренування розрахунків командних пунктів у наведенні винищувачів з практичним застосуванням озброєння літаків, набуття практичних навичок фахівцями озброєння з підготовки авіаційної техніки та засобів ураження до бойового застосування.

Під час збору планується провести бойові стрільби літаків по повітряних цілях та забезпечити стрільби зенітно-ракетних військ Повітряних Сил ЗС України в районі полігону “Чауда”.

Практична фаза збору проходитиме на базі аеродрому Бельбек поблизу Севастополя з практичним виконанням польотів винищувальної авіації, до яких залучатимуться близько 20 літаків МіГ-29 та Су-27, та виконанням бойових стрільб керованими ракетами “повітря-повітря”. Планується участь 45 льотчиків та виконання понад 40 пусків керованих ракет. У зборі братиме участь керівний, льотний, інженерно-технічний склад, фахівці логістики та зв’язку авіаційних частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Льотно-методичний збір з екіпажами винищувачів тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України у Криму триватиме до 24 вересня.

 

 

версія для друку