українська російська англійська
Ветеринарна міліція вилучила 5918 кг неякісної продукції тваринного походження
12.09.2011 | 13:05
Прес-служба Державної ветеринарної та фіто санітарної служби

Ветеринарна міліція МВС України продовжує здійснювати заходи, спрямовані на протидію незаконному обігу продукції тваринного походження. Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами здійснено 427 перевірок суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження.

Всього під час перевірок задокументовано 247 випадків порушення норма законодавства. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 21 тисяча грн. Винесено та проконтрольовано виконання 122 інспекторських приписів. Призупинено роботу 21 суб’єкту господарювання.

Вилучено з обігу 5918 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. Загальна сума вилученої продукції становить 75 тис. гривень. Забезпечено контроль за утилізацією 3,1 тонн неякісної тваринницької продукції.

Зокрема, працівниками ветеринарної міліції УМВС України у Вінницькій області на території підприємства з виготовлення консервів у приміщенні колишньої їдальні виявлено підпільний цех по виробництву харчових напівфабрикатів. Цех працював без будь-яких дозвільних документів. За результатами перевірки вилучено з обігу 248 кг продукції тваринного походження сумнівної якості. Діяльність цеху призупинено.

Крім того, в ході відпрацювання суб’єктів господарювання, які надають послуги у сфері громадського харчування, підрозділом ветеринарної міліції у м. Києві призупинено діяльність 8 кіосків з виготовлення та продажу м’ясних страв, які здійснювали свою діяльність без відповідних дозвільних документів та в антисанітарних умовах. Спільно з іншими службами вилучено обладнання для виготовлення м’ясних страв та 104 кг неякісної продукції тваринного походження.

 

версія для друку