українська російська англійська
Борис Колесніков проведе в Дніпропетровську нараду щодо реалізації ключових інфраструктурних проектів регіону
12.09.2011 | 13:31
Прес-служба Міністерства інфраструктури

12 вересня 2011 року, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков перебуватиме з робочим візитом в Дніпропетровській області.

Борис Колесніков проінспектує будівництво об’їзної дороги м. Дніпропетровська (траса Дніпропетровськ–Запоріжжя) - найбільшого інфраструктурного проекту Дніпропетровщини за роки незалежності України. Віце-прем’єр-міністр України та голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул оглянуть перебіг будівництва складових об’їзної дороги навколо обласного центру – Південного обходу та з’їздів з Кайдацького мосту. Їх введення в експлуатацію дозволить вивести за межу міста до 30 тисяч одиниць щоденного транзитного потоку транспорту.  

Віце-прем’єр-міністр України також проведе робочі наради щодо реалізації ключових інфраструктурних проектів у Дніпропетровській області: щодо ходу виконання робіт з будівництва об’їзної дороги м. Дніпропетровська та з питань добудови Дніпропетровського метрополітену.

Борис Колесніков та Олександр Вілкул здійснять поїздку на метро від станції «Заводська» до станції «Вокзальна». Нагадаємо, цього року відновлено будівництво Дніпропетровського метрополітену. 7 вересня 2011 року за поданням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова на засіданні Уряду схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо забезпечення введення в експлуатацію до 2015 року другої пускової дільниці першої черги Дніпропетровського метрополітену». Документом передбачено введення до 2015 року ще трьох станцій метро у Дніпропетровську: «Музейна», «Центральна» та «Театральна».

 

версія для друку