українська російська англійська
Федір Ярошенко: Уряд 15 вересня подасть до Верховної Ради України проект державного бюджету на 2012 рік
12.09.2011 | 14:57
Прес-служба Міністерства фінансів

Уряд 15 вересня подасть до Верховної Ради України проект державного бюджету на 2012 рік. Про це повідомив Міністр фінансів України Федір Ярошенко 9 вересня на «Годині запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

«Бюджет 2012 року стане бюджетом економічного зростання та недопущення проникнення другої хвилі світової кризи в реальний сектор економіки», - зазначив Федір Ярошенко та підкреслив, що бюджет наступного року буде збалансованим, а дефіцит чітко витриманим.

Говорячи про стан виконання дохідної частини бюджету у поточному році, Федір Ярошенко зауважив, що завдяки впровадженню бюджетної та податкової реформ створено сприятливі умови для зростання економіки. Так, наприклад, з початку 2011 року значно зросли надходження з усіх бюджетоутворюючих податків та зборів порівняно з аналогічним періодом 2010 року.

Загалом, позитивні тенденції розвитку економіки, активна реалізація структурних реформ, визначених Програмою економічних реформ Президента України В. Ф. Януковича, та впровадження в дію податкової та бюджетної реформ дали можливість в поточному році стабільно та в повному обсязі наповнювати бюджет.

 

версія для друку