українська російська англійська
В усіх регіонах України до 20-річчя незалежності відкрито низку соціально-значущих об'єктів
12.09.2011 | 15:13
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В Україні з нагоди 20-ї річниці незалежності урочисто відкрито низку соціально-значущих об’єктів. Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

За інформацією Міністерства, в усіх без винятку регіонах України місцевими органами виконавчої влади до Дня незалежності планувались до відкриття соціальні об’єкти, зокрема такі: 18 навчальних закладів, у тому числі дошкільних; 3 об'єкти водопровідно-каналізаційного господарства; об'єкти енергетики (вітроелектростанція, гідроелектростанція); котельні; 13 житлових будинків та 1 гуртожиток; 1 оптовий ринок сільськогосподарської продукції; 8 виробничих об'єктів; 15 дорожніх об'єктів (автомобільних доріг, вулиць, автотранспортних розв'язок); 1 об'єкт електрифікації залізниці; 18 об'єктів системи газопостачання населених пунктів (газопроводи, газорозподільні станції); 6 об'єктів охорони здоров'я; 6 об'єктів культурної спадщини (пам'ятки архітектури, культурно-археологічний центр, пам'ятник, театр, меморіал); 1 будівля підрозділу пожежної частини; 1 центр соціальної підтримки дітей та сімей; 1 гелікоптерний майданчик.

Зокрема, в Івано-Франківській області відкрито навчально-реабілітаційний центр у с. Черче Рогатинського району, у Чернівецькій області введено в експлуатацію новий навчальний заклад у с. Молодія Глибоцького району,  у Вінницькій області продовжується будівництво школи-ліцею у с. Соснівка Шаргородського району. У Полтавській області відреставровано Полтавський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.В.Гоголя.

У Київській області в с. Мирча Бородянського району відкрито газопровід. Натомість у Миколаївській області відкриття газопроводу-відводу перенесено на жовтень 2011 року. У Кіровоградській області відкрито 4 із запланованих у регіоні об'єкти (відкриття свинокомплексу ПП "Ліга" перенесено на вересень). У Севастополі завершено роботи з капітального ремонту площі Ушакова і реконструкції скверу.

Крім того, на Буковині завершено роботи із реконструкції гуртожитку медичних працівників центральної районної лікарні у смт. Путила.

Варто зазначити, що у Закарпатській області крім 8 запланованих відкрито ще 15 соціально-значущих для регіону об’єктів.

 

 

версія для друку