українська російська англійська
Україна та Йорданія зміцнюють співробітництво у сфері медичної освіти і науки
12.09.2011 | 16:03
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

На базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова розпочав роботу Перший українсько-йорданський міжнародний медичний конгрес, який є вагомим кроком у зміцненні відносин між Україною та Хашимітським Королівством Йорданією у сфері гуманітарного співробітництва та медичної освіти і науки.

Учасників міжнародного медичного конгресу привітав Міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко, зазначивши, що українська вища медична школа і наука знана у багатьох країнах. «За знаннями до наших медичних університетів та академій їдуть молоді люди з усіх континентів. Нині в Україні оволодівають мистецтвом лікування 19,5 тис. іноземних громадян з 124 країн світу, з них майже 2 тис. з Хашимітського Королівства Йорданії. У кожній другій країні світу працюють лікарі з українськими дипломами. Для нас це не лише велика честь, а й висока відповідальність», - зазначив Міністр

Перший українсько-йорданський міжнародний медичний конгрес надає унікальну можливість викладачам, науковцям та студентам з України та Хашимітського Королівства Йорданії обмінятися досвідом, науковими розробками, започаткувати нові напрями міжнародного співробітництва.

 

 

версія для друку