українська російська англійська
Дніпропетровськ отримає об'їзну дорогу до 2014 року
12.09.2011 | 17:34
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України сприятиме розвитку транспортної інфраструктури Дніпропетровської області. Відповідну Угоду про співробітництво підписали Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков та Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Сторони домовились оперативно співпрацювати щодо розвитку мережі автомобільних доріг у Дніпропетровській області. У першу чергу мова йде про завершення до 2013 року будівництва 2-ї та 3-ї черг об’їзної дороги «Південний обхід м. Дніпропетровська», до 2014 - завершення будівництва правобережних з’їздів з Кайдацького мосту.

«Відтак ми зможемо вивести за межу міста до 30 тисяч одиниць щоденного транзитного потоку транспорту», - сказав Віце-прем'єр-міністр України.

Співробітництво між Міністерством та облдержадміністрацією має сприяти розвиткові інфраструктури Придніпровської залізниці, що забезпечить пришвидшення здійснення операцій по перевезенню вантажів, сприятиме підвищенню комфортності проїзду громадян.

Угодою передбачено завершити будівництво другої пускової ділянки першої черги метрополітену в Дніпропетровську до кінця першого кварталу 2015 року: відтак, місто отримає три нові станції метро - «Музейна», «Центральна» та «Театральна».

Крім того, сторони в рамках угоди зобов’язалися сприяти оновленню рухомого складу муніципального електротранспорту в містах Дніпропетровськ, Кривий Ріг та Дніпродзержинськ.

Також згідно з угодою сторони взяли на себе зобов’язання щодо покращення пасажирського автотранспортного перевезення у Дніпропетровську та Кривому Розі: здійснити це планується завдяки перевезенню пасажирів комфортними автобусами великої місткості.

«Ми вдячні за ту підтримку, яку надає нашому регіону центральна влада і впевнені, що Угода, яку сьогодні ми підписуємо з Міністерством інфраструктури, посилить наші можливості з розвитку Дніпропетровщини та України. Зі свого боку обласна влада готова до забезпечення всього комплексу заходів, щоб ефективно виконати ті завдання, які поставив перед нами Президент України та Уряд», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

 

версія для друку