українська російська англійська
Майже 5,5 млн. грн. виділено на підготовку українських спортсменів до І зимових юнацьких олімпійських ігор-2012 року в Інсбруку
12.09.2011 | 18:03
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

Участь у І зимових юнацьких олімпійських іграх в Інсбруку (Австрія), які відбудуться 13-22 січня 2012 року, зможуть прийняти 17 українських спортсменів.

Україна змагатиметься у таких видах спорту: біатлон, лижні гонки, фігурне катання, санний спорт, стрибки з трампліна, лижне двоборство, гірськолижний спорт. Загалом на підготовку до змагань виділено 5 млн 464 тис. грн..

Про підготовку до участі в іграх йшлося на спільному засіданні робочої групи з питань підготовки до ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні та робочої групи з підготовки та участі спортсменів України в І зимових юнацьких олімпійських іграх 2012 року в Інсбруку, яке відбулося 12 вересня 2011року.

Під час засідання йшлося про хід підготовки спортсменів України до ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні та  збірної України до І зимових юнацьких олімпійських ігор в Інсбруку, забезпечення спортивним інвентарем та формою, підсумки участі нашої делегації в семінарі шефів місій НОК, про культурно-освітні заходи до Олімпіади в Інсбруку, підготовку до друку довідника юнацької збірної команди України, висвітлення Ігор в ЗМІ. Зокрема, вже ухвалено рішення про демонстрацію телевізійного щоденника Ігор на Першому загальнонаціональному каналі кожного дня тривалістю 30 хв.

 

 

версія для друку