українська російська англійська
Віце-прем'єр-міністр України: Після Євро-2012 держава приділить особливу увагу розвитку міст-мільйонників
12.09.2011 | 19:47
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Після Євро-2012 держава приділить особливу увагу розвитку міст-мільйонників. На цьому наголосив сьогодні, 12 вересня, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков  під час робочої поїздки до Дніпропетровська.

«Після 1 липня 2012 року – фінального матчу Євро-2012 – вся увага Президента та Уряду буде прикута до міст-мільйонників», - сказав Борис Колесніков. У першу чергу мова йтиме про підтримку будівництва доріг, організацію швидкісного залізничного сполучення між містами-мільйонниками, а у випадку Дніпропетровська – і метрополітену.

Будівництво об’їзної дороги в Дніпропетровську, яка є одним із пріоритетних інфраструктурних проектів регіону, здійснюватиметься в три етапи. «Ми розбили всі роботи на три етапи: 2012, 2013 та 2014 роки відповідно, - сказав Борис Колесніков. - 15 листопада цього року підрядник має завершити першу чергу будівництва дороги, на 2013-2014 роки повністю зрозуміло, які роботи виконуватимуться».

За словами Віце-прем'єр-міністра, найбільш складна ділянка – будівництво з’їздів з Кайдацького мосту. «Це надзвичайно складна естакада, порівняти яку можливо хіба що зі Звенигородською естакадою в Москві – тим не менше, досвід роботи на Дарницькому мосту в столиці засвідчив, що в Україні є компанії, здатні якісно та в поставлені терміни виконати всі роботи», - сказав він.

«Для максимальної зручності жителів Дніпропетровська, Донецька та Києва після Євро-2012 курсуватимуть швидкісні поїзди Київ-Дніпропетровськ-Донецьк», - сказав Борис Колесніков, зауваживши, що саме в Придніпровському регіоні здійснюватиметься масштабна електрифікація колій. «Думаю, що за найближчі 4 роки ми електрифікуємо 700-800 км саме в Дніпропетровській області», - підкреслив він.

версія для друку