українська російська англійська
У Мінагрополітики створено робочу групу для ефективного доопрацювання законопроекту "Про ринок земель"
13.09.2011 | 11:21
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства України врахує думки та побажання громадськості, в тому числі великих сільгосптоваровиробників, при доопрацюванні законопроекту «Про ринок земель». З цією метою на черговій робочій зустрічі керівництва Мінагрополітики з представниками вітчизняних агрохолдингів було прийнято рішення про створення робочої групи, до складу якої увійдуть чиновники та сільгоспвиробники.

«Ця зустріч із керівниками агрохолдингів відбулася вже вдруге. Вона мала винятково практичний характер і проводилась із метою внесення пропозицій та зауважень до законопроекту «Про ринок земель», щоб він був дійсно практичний і ефективний», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Учасники зустрічі обговорили близько десяти найважливіших статей законопроекту та пропозицій до них. Зокрема, щодо першочергового права на придбання земельної ділянки, декларування доходів покупців, 1-відсоткового збору на розвиток сільських територій тощо.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про створення робочої групи для ефективного доопрацювання законопроекту «Про ринок земель», до якої увійдуть також представники Державного агентства земельних ресурсів України та представники компаній – потужних сільгоспвиробників України.

 

 

версія для друку