українська російська англійська
НКРЗ запроваджує складові європейської стратегії регулювання сфери зв'язку в Україні
13.09.2011 | 13:13
Прес-служба Національної комісії з питань регулювання зв'язку

У Національній комісії з питань регулювання зв’язку України розпочав роботу шостий модуль програми семінарів із електронних комунікацій ЄБРР, яка стартувала у квітні. Тему цього циклу зустрічей – «Технічні аспекти доступу та спільного використання інфраструктури» - розкриють експерти ЄБРР Вільям Бернфілд, Юкка Канервісто та Пітер Ланді. Учасникам семінарів запропоновано розглянути технічні та регуляторні аспекти доступу та спільного використання інфраструктури, моделювання витрат при спільному доступі та спільному використанні інфраструктури; вимоги до даних для моделювання витрат тощо. Розкладом зустрічей передбачено ознайомлення з практичним досвідом країн ЄС у сфері використання інфраструктури та спільного доступу до неї.

У перший день роботи учасники детально ознайомилися із загальними відомостями про права та обов'язки при організації доступу до фізичної інфраструктури, оптовими ринками каналів зв’язку,  відкриттям абонентських ліній. Було висвітлено типові процедури запиту та отримання доступу, аспекти спільного використання пасивної інфраструктури та суттєвих елементів інфраструктури.

Семінари триватимуть до 16 вересня. У ході лекцій та практичних занять також передбачено обмін кращими практиками щодо спільного використання інфраструктури у сучасних системах регулювання телекомунікацій, видів доступу та його фізичної організації між операторами, демонстрація підходів до вирішення ряду типових проблемних питань доступу та спільного використання інфраструктури.

 

версія для друку