українська російська англійська
АМКУ: Полтавчани не переплачуватимуть за послуги ЖКГ
13.09.2011 | 14:48
Прес-служба Антимонопольного комітету

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" на 34 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Було встановлено, що товариство надавало мешканцям 109-го мікрорайону міста Полтави послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за економічно необґрунтованими тарифами. Зокрема, надавач послуг під час розрахунку їх вартості завищив кількісні показники статей "Природний газ", "Електроенергія", "Вода", а також не врахував норм втрат теплоенергії у мережах.

Крім того, товариство не розробило механізму розподілу витрат на водопостачання та електроенергію, що відносяться до виробництва послуг з теплопостачання житлових будинків. Як наслідок, споживачі послуг можуть сплачувати за фактично не надані або надані не в повному обсязі послуги з централізованого опалення та підігріву води.

Відділення АМКУ зобов'язало ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" привести свою діяльність відповідно до вимог законодавства. Відповідач визнав порушення, повідомив про початок вжиття заходів щодо припинення неправомірних дій та зобов'язався сплатити штраф до державного бюджету.

 

версія для друку