українська російська англійська
Укрзалізниця створює логістичний центр - єдину структуру взаємодії клієнта з залізницями
13.09.2011 | 16:31
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Укрзалізниця створює логістичний центр – єдину структуру взаємодії клієнта з залізницями. Про це повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Петро Науменко на семінарі-нараді, присвяченій питанням розвитку процесів інформатизації комерційного господарства Укрзалізниці в умовах надання послуг клієнтам за європейськими стандартами, що проходить в Алушті 13-15 вересня.

«Логістичний центр, що діятиме «від дверей до дверей», окрім інформаційної роботи зі станціями залізниць, має взаємодіяти з клієнтами-вантажовідправниками, з власниками рухомого складу, з операторськими та експедиторськими компаніями, з вантажними термінальними комплексами, - центр повинен скоординувати роботу усіх учасників ринку», - наголосив Петро Науменко.

ДП «Український центр транспортної логістики» буде створюватися разом з регіональними філіями та контакт-центрами по роботі з клієнтами на залізницях. За словами заступника генерального директора Укрзалізниці нормативна база вже напрацьовується, отже, планується, що центр почне працювати вже до кінця 2011 року.

 

версія для друку