українська російська англійська
Прем'єр-міністр висловив співчуття у зв'язку зі смертю відомого державного діяча, Героя України - Петра Тронька
13.09.2011 | 19:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив співчуття дружині відомого державного діяча, Героя України Петра Тимофійовича Тронька у зв’язку з його смертю.

«До останньої хвилини свого життя Петро Тимофійович був невтомним у творчості та громадській діяльності, сприяв розвитку української культури, щедро даруючи свій талант людям, передаючи багатий досвід молодому поколінню істориків і краєзнавців» - відзначає Микола Азаров в урядовій телеграма, направлені на ім’я Валентини Тронько.

За його словами, високий професіоналізм, наполегливість та порядність були притаманні Петру Троньку протягом усього його життя. «Він був одним із тих, хто усе життя віддав служінню Батьківщині, брав на себе величезну відповідальність за процеси розвитку та збереження вітчизняної культури. Країна втратила громадянина з великої літери, сім'я – чоловіка, батька. Пам'ять про Петра Тимофійовича назавжди залишиться в наших серцях. Сумую і висловлюю глибоке співчуття у зв’язку з тяжкою втратою», - підкреслив Прем’єр-міністр України.

 

 

версія для друку