українська російська англійська
Непересічною подією назвав Микола Азаров розгляд проектів Державної програми соціально-економічного розвитку і Державного бюджету
14.09.2011 | 10:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Кабінету Міністрів, зазначив, що вперше Уряд розглядає проекти Державної програми соціально-економічного розвитку і Державного бюджету синхронно і на середньострокову перспективу: на 2012 рік і до 2014 року.

«Таким чином, ми одночасно визначимо програму роботи Уряду і бюджетні ресурси на її виконання. Це непересічна подія. Вона стала можливою завдяки реалізації програмної стратегії Президента України і завдяки стабільності влади в державі», - заявив Прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що Уряд нарешті може закладати параметри передбачуваного соціально-економічного розвитку країни на декілька років вперед. «Громадяни і бізнес отримають зрозумілий, практичний дороговказ: куди і в який спосіб рухається Україна», - підкреслив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду зазначив, що проект Державної програми містить детальний перелік заходів, що будуть виконуватись Урядом, і чіткі показники результативності кожного заходу: «Таким чином, буде забезпечена повна прозорість і контрольованість державної політики для суспільства».

Микола Азаров також нагадав присутнім про екстремальні умови прийняття бюджету у квітні 2010 року. «Це був антикризовий бюджет виживання. Бюджет на 2011 рік приймали в грудні, на основі нового Податкового кодексу. Це був бюджет стабілізації».

Глава Уряду наголосив, що сьогодні бюджетний процес починається вчасно і організовано. Він охарактеризував бюджет на 2012 рік як бюджет пріоритетного розвитку внутрішнього ринку і стимулювання розвитку регіонів. «Це бюджет соціального розвитку і створення нових робочих місць в Україні. Це бюджет підтримки вітчизняного виробника в ключових галузях промисловості, сільського господарства, житлово-комунального господарства і будівництва, - підкреслив Микола Азаров. - Цим бюджетом ми засвідчуємо, що Україна здійснює передбачувану, виважену економічну політику. Політику зростання, яке значно більшою мірою, ніж раніше, спирається на внутрішній ринок».

 

 

версія для друку