українська російська англійська
Проект держбюджету-2012 передбачає подальше поетапне збільшення розмірів мінімальної зарплати
14.09.2011 | 11:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено подальше поетапне збільшення розмірів мінімальної заробітної плати, а також значне підвищення оплати праці в сферах, які визначають якість життя суспільства. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду.

«Стабільність соціальних гарантій і підвищення доходів громадян – це той фундамент, на якому будується розвиток внутрішнього ринку», - наголосив Микола Азаров.

Так, за його словами, середньорічний розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС збільшиться на чверть (на 25,5%).

«Середня заробітна плата завідувача дошкільного навчального закладу у 2012 році проти 2011 року зросте на 847 гривень, або на 35%, вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу - на 614 гривень, або на 25%. На третину збільшитися середня заробітна плата лікаря-хірурга вищої категорії у стаціонарі – на 861 гривню, дільничного лікаря-терапевта вищої категорії – на 704 гривні, та фельдшера вищої категорії – на 540 гривень», - повідомив Прем’єр-міністр.

Крім того, зазначив Глава Уряду, на 1,2 млрд. грн. збільшаться видатки бюджету для виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).

 

версія для друку