українська російська англійська
Вперше на засіданні Уряду прозвучала цитата з "Фейсбуку"
14.09.2011 | 11:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Вперше на засіданні Уряду прозвучала цитата з «Фейсбуку»Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що громадяни України зрозуміють і підтримають плани Кабінету Міністрів і візьмуть участь в удосконаленні проектів Державної програми соціально-економічного розвитку і Державного бюджету. Про це Микола Азаров заявив, розпочинаючи засідання Уряду.

Прем’єр-міністр зазначив, що після схвалення зазначених проектів очікується важка, з напруженням всіх сил суспільства, робота на найближчі три роки. «Тому такі визначальні документи обов’язково треба буде ретельно обговорити з громадськістю і напевне, вдосконалити. Переконаний, що люди нас зрозуміють і підтримають», - заявив Микола Азаров.

Він пояснив, що таку впевненість, зокрема, йому вселило спілкування з користувачами соціальної мережі «Фейсбук» і процитував одну з нотаток – Євгенії Абрамової. Микола Азаров зазначив, що користувачі цієї соціальної мережі із зацікавленням відстежують роботу Уряду, ведуть дискусії щодо її покращення, пропонують свої рішення певних проблем, вносять пропозиції: «Слушні пропозиції, які треба врахувати в роботі», - підкреслив Микола Азаров.

 

версія для друку