українська російська англійська
Андрій Клюєв: Фінансування АПК в 2012 році збільшать більш ніж 1,5 раза
14.09.2011 | 14:15
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції, зерноскладів, реалізація проектів розвитку рослинництва – вся ця робота з розвитку інфраструктури аграрного сектору триватиме і в 2012 році.

Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, представляючи на засіданні Уряду проект Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013-2014 роки.

За його словами, буде розпочато будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції у Дніпропетровській, Запорізькій, Чернігівській, Сумській, Рівненській та ще в ряді областей. Зерносклади та елеватори будуватимуть в наступному році в Херсонській, Одеській, Кіровоградській, Вінницькій та Київській областях.

Цінову стабільність на продовольчому ринку, за словами Андрія Клюєва, забезпечить формування державного Аграрного фонду. Останній, на думку урядовця, створить також додаткові гарантії для сільгоспвиробників щодо збуту їх продукції.

Андрій Клюєв наголосив на продовженні роботи з модернізації сільського господарства. За його словами, держава надаватиме фінансову допомогу на закупівлю нової сільськогосподарської техніки та обладнання.

«Загалом фінансування галузі у наступному році буде збільшено більш ніж у півтора раза, що дозволить сприяти зростанню сільськогосподарського виробництва та відновити частково втрачені позиції на зовнішніх ринках продовольства», - зазначив Андрій Клюєв.

За його словами, суттєву увагу буде приділено розвитку аграрної науки.

 

версія для друку