українська російська англійська
Грищенко: Україна в Комітеті міністрів РЄ приділяє особливу увагу залученню молоді у політичне та соціальне життя суспільства
15.09.2011 | 09:48
Прес-служба Міністерства закордонних справ

14 вересня ц.р. Голова Комітету міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко зустрівся з учасниками Молодіжного форуму, присвяченого доступу молоді до соціальних прав, який проводиться у Страсбурзі 14-18 вересня. 

У зверненні Костянтина Грищенка до понад 60-ти молодих учасників було підкреслено, що головування України в Комітеті міністрів Ради Європи приділяє особливу увагу питанням інтеграції та залучення молоді у політичне та соціальне життя суспільства.

Міністр зазначив, що діяльність Ради Європи у сфері молодіжної політики спрямована на забезпечення рівних можливостей у сферах освіти, зайнятості та соціальної інтеграції для всіх категорій молоді.

У контексті відзначення Радою Європи восени цього року 50-ї річниці Європейської соціальної хартії - інструменту, що передбачає захист соціальних прав кожної людини, К.Грищенко підкреслив важливість Молодіжного форуму, який надає його учасникам платформу для обміну досвідом та ідеями  щодо посилення доступу до соціальних прав у Європі.

Як Голова Комітету міністрів Ради Європи, Костянтин Грищенко відзначив, що пропозиції та рекомендації, запропоновані учасниками Молодіжного форуму розглядатимуться як внесок у розвиток молодіжної політики Ради Європи.

Учасники Молодіжного форуму поінформували Міністра щодо свого бачення проблем молоді, зокрема, інтеграції молодих людей, які проживають у несприятливих соціальних умовах, ролі Ради Європи у їх вирішенні та позитивного досвіду участі у проектах Організації.

Молодіжний форум проходить у форматі міжнародного триденного засідання за участю молодих робітників, науковців, політиків та представників програм партнерства щодо молоді. Основна мета - обговорити пріоритети молодіжної політики у сфері сприяння доступу до соціальних прав молоді, яка знаходиться у несприятливих соціальних умовах та здійснити внесок у розробку рекомендації Комітету міністрів РЄ щодо доступу до соціальних прав для всіх молодих європейців.

 Захід організовано Конгресом місцевих та регіональних влад РЄ у співпраці з Секретаріатом Європейської соціальної хартії.

 

версія для друку