українська російська англійська
Мінагрополітики спільно з депутатами доопрацює законопроект "Про ринок земель"
15.09.2011 | 10:12
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На сьогодні по Україні зібрано вже тисячі пропозицій від громадськості щодо законопроекту «Про ринок земель». Зараз вони узагальнюються та аналізуються, і до другого читання будуть враховані в документі. Про це повідомив під час розширеного засідання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, обговорення законопроекту «Про ринок земель» відбувається в усіх регіонах України. «З 11 300 голів сільрад, які є в Україні, до цієї роботи вже було залучено 9 580 голів. У кожному населеному пункті були проведені сходи села. Я особисто відвідав усі області. Тобто обговорення законопроекту відбувається сьогодні всіма учасниками процесу: від власників земельних паїв і фермерів до керівників банківських установ та власників агрохолдингів. Залучені також науковці та міжнародні інституції. Тобто ми зробили все можливе, аби зібрати максимальну кількість пропозицій і зауважень», - повідомив Микола Присяжнюк.

За результатами обговорення на сьогодні зібрано вже тисячі пропозицій до законопроекту. Всі вони будуть узагальнені та проаналізовані. А між першим та другим читанням законопроекту «Про ринок земель» Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Комітетом з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради доопрацюють документ відповідно до цих пропозицій.

«Ми будемо працювати разом з Комітетом, аби врахувати всі слушні пропозиції та зауваження», - сказав Міністр.

 

версія для друку