українська російська англійська
Угоду між Україною та Молдовою про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, подано на ратифікацію Верховною Радою
15.09.2011 | 10:27
Прес-служба Міноборони

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження “Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, членів їх сімей та інші види соціального захисту таких осіб” та відповідного Закону України. Рішення датоване 14 вересня ц.р.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України (від 11 травня 2006 року № 68113/5/1-05) 21 жовтня 2007 року підписана Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, членів їх сімей та інші види соціального захисту таких осіб.

Відповідно до статті 10 цієї Угоди вона набирає чинності з дати одержання Сторонами останнього письмового повідомлення про виконання всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.

З метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності, Міністерством оборони України підготовлено проекти розпорядження Кабінету Міністрів України “Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, членів їх сімей та інші види соціального захисту таких осіб” та відповідного Закону України.

У разі прийняття Верховною Радою України зазначеного закону цю Угоду буде ратифіковано. Тим самим буде виконано внутрішньодержавні процедури, необхідні для набрання нею чинності, що призведе до зміцнення співробітництва у військовій сфері між Україною та Республікою Молдова.

 

версія для друку