українська російська англійська
Україна та Катар підпишуть Угоду про повітряне сполучення
15.09.2011 | 14:08
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Між Україною та державою Катар буде встановлено регулярне повітряне сполучення. Відповідне розпорядження «Про підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом держави Катар про повітряне сполучення» за поданням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова було схвалено 14 вересня 2011 року на засіданні Уряду.

Угода визначатиме порядок регулювання міжнародних польотів під час експлуатації договірних ліній між Україною та Державою Катар та порядок призначення авіапідприємств. Також документом будуть встановлені умови, відповідно до яких авіапідприємствам надаватимуться та скасовуватимуться дозволи на виконання регулярних польотів.

Угода про повітряне сполучення між Україною та Державою Катар передбачатиме взаємне визнання посвідчень членів екіпажу та надасть можливість авіапідприємствам укладати комерційні домовленості щодо здійснення перевезень зі спільним використанням кодів тощо.

Угоду між Урядами обох країн про повітряне сполучення розроблено задля створення двосторонньої договірно-правової бази для встановлення регулярного повітряного сполучення між Україною та Державою Катар.

версія для друку