українська російська англійська
Уряд відправив найкращих українських студентів на навчання за кордон
15.09.2011 | 17:18
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів зустріч з найкращими українськими студентами, яких держава відправляє на навчання у провідні вищі навчальні заклади світу.

Конкурсний відбір серед студентів, які поїдуть навчатися за кордон за державний кошт, проводило Міністерство освіти і науки, молоді та спорту на доручення Кабінету Міністрів. У конкурсі взяло участь близько 500 студентів з різних вузів України, з яких для навчання у провідних вузах світу на даний момент відібрано 142 особи. «Ми сподіваємося, що конкурс, який провело Міністерство освіти і науки, молоді та спорту, дозволить виявити найбільш здібних і талановитих серед студентів, виявити таких, які готові своє життя присвятити науці та науковим відкриттям», - підкреслив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зауважив, що такий конкурс тепер відбуватиметься щорічно: «Ми в цьому році починаємо таку практику і будемо її розвивати. І вже в наступному році ми направимо на навчання набагато більшу кількість студентів».

Він пояснив, що навчання українських студентів за кордоном дозволить інтегруватися вітчизняній освіті та науці в європейський простір, досягти світового рівня навчання, викладання тощо.

«У нас велика надія на вас. Ми сподіваємося, що ви, отримавши ступінь магістра, повернетеся на Батьківщину, в Україну, і будете передавати здобуті знання. Хочеться, щоб ви, працюючи в кращих наукових лабораторіях, знали, чим живе сьогодні світова наука, щоб ви були найкращими», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр також заявив, що Уряд у свою чергу зробить усе можливе, щоб підтримати молодих людей після їх повернення з навчання в Україну: «Звичайно, коли ви повернетеся, ми зробимо все, щоб ви могли б продовжити роботу в Україні. Наше завдання, щоб ви після навчання отримали у нас достойну роботу, допомогу та підтримку. Це ми вам гарантуємо».

Ініціатором програми навчання і стажування за кордоном є особисто Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

 

версія для друку