українська російська англійська
У МЗС обговорено розвиток місцевої демократії та реформування Ради Європи
16.09.2011 | 12:03
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Голова Комітету міністрів Ради Європи, Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко зустрівся з Головою Конгресу місцевих та регіональних влад Європи Кітом Вітмором, який перебуває у Києві з метою участі у виїзному засіданні Бюро Конгресу.

У ході зустрічі сторони відзначили високий рівень співпраці України з Конгресом у сфері розвитку місцевої демократії. Окремj було відзначено важливість активізації співробітництва у рамках Плану дій Ради Європи для України, який є ефективним інструментом Організації для сприяння нашій державі у здійсненні широкомасштабних внутрішніх реформ.

К.Вітмор дав високу оцінку активній позиції головування України в Комітеті міністрів Ради Європи та відзначив особливу важливість ролі головуючої країни в період реформування Організації. Голова Конгресу висловив готовність до подальшої тісної взаємодії та експертної допомоги українській владі у реалізації реформ, зокрема у рамках Плану дій Ради Європи.

Сторони також порушили питання підготовки до проведення в Києві 3-4 листопада ц.р. 17-ї сесії Європейської конференції міністрів, відповідальних за місцеве та регіональне врядування, яка має стати практичним внеском українського головування в КМ РЄ у діяльність Ради Європи в галузі зміцнення та розвитку демократії на місцевому рівні.

Окрема увага була приділена обговоренню питання інтеграції ромів в європейське суспільство.

 

версія для друку