українська російська англійська
Розпочалися Дні освіти і науки України в Російській Федерації
16.09.2011 | 12:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

16 вересня 2011 року в рамках проведення Днів освіти України в Російській Федерації у м. Москва, на чолі з Міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником перебуватиме делегація освітян України.

Такий захід у практиці українсько-російської співпраці проводиться вперше. Тож, 15 вересня до російської столиці  вирушив потяг Київ-Москва з більш ніж 400 делегатами-освітянами.

Під час заходів відбуватимуться зустрічі керівництва Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки Російської Федерації, представників дошкільних та позашкільних навчальних закладів, керівників шкіл та професійно-технічних закладів освіти, представників вищої, післядипломної освіти та університетської науки обох держав.

Українська делегація відвідає навчальні заклади Москви, проводитиме презентації освітніх програм та майстер-класи, відео-презентації. Також передбачено проведення зустрічей та «круглих столів», під час яких відбудеться підписання близько 20 двосторонніх угод про подальшу співпрацю.

 

версія для друку