українська російська англійська
Михайло Єжель: Штаби Збройних Сил України повинні навчитися стратегічно мислити
16.09.2011 | 14:51
Прес-служба Міністерства оборони

В рамках дослідницького командно-штабного навчання “Адекватне реагування – 2011” 15 вересня Міністр оборони України Михайло Єжель відвідав штаби та військової частини Збройних Сил України, що дислокуються у Севастополі та Дніпропетровську.

Він заслухав рішення командувачів видів Збройних Сил України та оперативного командування щодо відбиття агресії з боку умовного супротивника.

Оцінюючи рівень оперативної підготовки штабів та їх готовності до виконання завдань за призначенням, Міністр оборони зауважив на необхідності опрацювання комплексного підходу до підготовки та проведення бойових дій з відбиття агресії та проведення стабілізаційних операцій у районі бойових дій.

«Сама назва “Адекватне реагування” відповідає головній меті цього дослідницького командно-штабного навчання. Ми проводимо це навчання з метою з’ясувати, які нам потрібні сили, засоби, ресурси, організаційно-штатна структура, щоб бути спроможними успішно вирішувати завдання за призначенням», – підкреслив глава оборонного відомства.

Паралельно з роботою штабів на польових і стаціонарних командних пунктах, які відпрацьовують питання організації управління та взаємодії видів Збройних Сил та інших залучених до навчання силових структур, на суші, на морі та в небі підрозділи проводять тактичні заняття за різними темами навчання, відпрацьовують питання вогневої підготовки тощо.

«У ході дослідницького командно-штабного навчання “Адекватне реагування – 2011” штаби Збройних Сил України повинні навчитися стратегічно мислити, оцінювати обстановку та вміло планувати відбиття противника. Усі промахи та помилки у роботі штабів будуть враховані в їх подальшій роботі з управління військами та налагодження взаємодії з іншими силовими структурами», – наголосив Міністр оборони України Михайло Єжель.

 

версія для друку