українська російська англійська
Держземагенство повинно провести переатестацію працівників земельної сфери
16.09.2011 | 16:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У земельній галузі не повинно бути працівників без фахової вищої освіти та відповідного досвіду роботи. Невдовзі всі вони мають пройти повну атестацію. На цьому сьогодні наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк під час наради з питань протидії корупції в органах земельної сфери.

«Завершення земельної реформи вимагає від нас професіоналізму. Тому сьогодні необхідно провести повну атестацію працівників. Якщо людина хоче працювати в земельній сфері, то хай навчається, отримує відповідну освіту, підвищує кваліфікацію», - повідомив Микола Присяжнюк.

Також, за словами Міністра, із менталітету працівників земельної сфери має назавжди зникнути поняття корупції. «У громадян є законне право отримати послугу у сфері земельних відносин. Вимагати за це хабара – це ганьба. Це порушення закону має бути припинено, хабарі як явище у нашій сфері має бути викорінене. З усіма, хто не зможе працювати чесно, доведеться болісно попрощатися», - наголосив Микола Присяжнюк.

За порушення термінів або безпідставну відмову у реєстрації правовстановлюючих документів на землю винні особи будуть притягуватись до відповідальності.

 

версія для друку