українська російська англійська
Андрій Клюєв провів зустріч з Прем'єр-міністром Молдови
16.09.2011 | 17:13
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв і Прем'єр-міністр Республіки Молдова Владімір Філат обговорили розвиток співробітництва двох країн.

Під час переговорів в рамках 8-ї Ялтинської щорічної зустрічі «Україна і світ: спільні виклики, спільне майбутнє» Андрій Клюєв і Владімір Філат обговорили можливість проведення найближчим часом спільного засідання урядів двох країн для надання нового імпульсу розвитку двосторонніх політичних і, в першу чергу, економічних відносин.

Крім того, співрозмовники розглянули плани щодо проведення засідання Міжурядової українсько-молдавської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Також вони обговорили євроінтеграційні процеси і, зокрема, можливості співпраці двох країн в рамках європейської ініціативи «Східне партнерство». «Ми повинні перейти від декларацій до справи, до початку реалізації конкретних проектів», - зазначив Андрій Клюєв.

У той же час, за його словами, Україна дуже зацікавлена в розвитку економічних відносин з країнами СНД. Він зазначив, що наша країна зацікавлена в підписанні угоди про зону вільної торгівлі в рамках Співдружності.

Андрій Клюєв розповів Прем'єр-міністру Молдови про кроки, які Україна робить на шляху до енергозбереження і розвитку видобутку власних енергоресурсів.

Співрозмовники також торкнулися багатьох інших питань, у тому числі, економічної ситуації в світі, зокрема в країнах ЄС, Україна, Молдові. Андрій Клюєв розповів Владіміру Філату про реформи, що проводяться в Україні.

 

 

версія для друку