українська російська англійська
Продовження реформ в Україні сприятиме швидшому укладанню угоди про асоціацію між Україною і ЄС, - Тоні Блер
17.09.2011 | 12:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Продовження реформ в Україні сприятиме швидшому укладанню угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Екс-прем’єр-міністр Великобританії Тоні Блер обіцяє ще більшу підтримку євроінтеграційних прагнень України після продовження курсу структурних реформ, зокрема, у правовій сфері та для покращення бізнес-клімату в Україні. Про це він заявив у Ялті під час зустрічі з Прем’єр-міністром  Миколою Азаровим.

«Ключ до ратифікації і узгодження угоди про асоціацію з усіма членами ЄС полягає у тому, що необхідно чітко продемонструвати, що реформи і ті зміни, які відбуваються в Україні, повинні продовжуватися. Зокрема, це надзвичайно важливо також у питанні верховенства права. Необхідно, щоб дотримувалось його виконання. Ми відкриті і готові надавати допомогу Україні в усіх аспектах. Ми віримо в Україну, і ми віримо в ті перетворення, які відбуваються в Україні. Україна важлива для майбутнього всієї Європи, і вітаємо Україну на її шляху до Європи», - сказав Тоні Блер.

Водночас він підкреслив, що відносини між Україною і Британією мають значний потенціал для розвитку: «У нас є величезний потенціал для поглиблення наших двосторонніх відносин».

У свою чергу Прем’єр-міністр  Микола Азаров  підкреслив, що, на жаль, у взаємній торгівлі Україна і Великобританія не на повну міру використовують свій потенціал. І є всі підстави для збільшення рівня двосторонніх торговельно-економічних відносин. Для цього, за його словами, необхідно інтенсифікувати політичні контакти. «Політичні контакти між нашими країнами могли б бути більш інтенсивними, і це б дозволило поглибити наше двостороннє співробітництво», - зазначив він.

 

версія для друку