українська російська англійська
Микола Азаров: Перспектива членства України в ЄС має бути включена до угоди про асоціацію
20.09.2011 | 13:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна наполягатиме на включенні до угоди про асоціацію перспективи членства у Європейському Союзі. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у вівторок на брифінгу в Києві, коментуючи заяву єврокомісара з питань розширення і європейської політики сусідства Штефана Фюле про те, що до угоди про асоціацію не буде включено перспективу членства України в ЄС.

"В угоді про асоціацію має бути згадка про перспективу приєднання України до ЄС. Це принципово для нас важливо, і ми над цим працюватимемо", - наголосив Микола Азаров.

Він нагадав, що у межах Ялтинського саміту зустрічався зі Штефаном Фюле та обговорював з ним питання угоди про асоціацію.

"Ми зустрічалися з паном Фюле, обговорювали зокрема і цей момент, і я ніяких заперечень з цього приводу від нього не чув", - сказав Микола Азаров.

Він додав, що угода про політичну асоціацію не може залежати від політичної кон’юнктури, оскільки ґрунтується на цінностях і визначить напрямок розвитку України на багато років вперед.

"Це надзвичайно серйозні речі, і до них не можна підходити з позиції кон'юнктури, з позиції сьогоднішнього дня. Якщо ми говоримо про цінності, то необхідно мислити перспективними категоріями", - відзначив Глава Уряду.

 

 

версія для друку