українська російська англійська
Микола Азаров: Зустріч Президентів України і Росії покладе початок перегляду газових угод
20.09.2011 | 13:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що переговори 24 вересня у Москві між Президентами України Віктором Януковичем і Росії Дмитром Медведєвим покладуть початок перегляду газових домовленостей 2009 року. Про це він заявив у вівторок під час ознайомлення з роботою об’єктів, на яких застосовано енергоощадні технології, в Києві.

"Іде надзвичайно серйозна підготовча робота. Ми розраховуємо на те, що ця зустріч покладе початок для укладення нової газової угоди", - наголосив Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду висловив сподівання, що російські колеги розуміють, що настав час ухвалення рішення про перегляд газових угод. Він підкреслив, що рішення про їх перегляд буде компромісом і враховуватиме інтереси обох держав.

"Я думаю, що і російські партнери розуміють, що настав час, коли необхідно ухвалювати рішення. Це рішення, звичайно, буде компромісним. Воно у якійсь мірі не задовольнятиме українську і російську сторони, оскільки потрібно буде йти на поступки, але всі розуміють, що поступки мають бути взаємними. Ми повинні отримати нормальний контракт на прийнятних для обох країн умовах", - зазначив Микола Азаров.

 

 

версія для друку