українська російська англійська
Уряд прийняв рішення про будівництво кільцевої дороги навколо Києва
20.09.2011 | 14:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд приступає до реалізації масштабного проекту – будівництва кільцевої дороги навколо м. Києва. Рішення про прокладення транспортної магістралі, яка матиме надзвичайно важливе значення для розвитку Київського регіону, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 19 вересня ц.р. Уряд вніс зміни до свого розпорядження від 11 квітня 2011 року № 313 «Про організацію будівництва інфраструктурних об’єктів Київського регіону», доповнивши його відповідним пунктом. Відтак кільцева дорога проляже від вулиці Столичне шосе до автомобільної дороги М-03 КиївХарківДовжанський на ділянці КиївБориспіль.  Також буде  прокладена дорога від Подільського мостового переходу через р. Дніпро до проспекту Ватутіна з будівництвом транспортної розв’язки на примиканні в урочищі Горбачиха до Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві.

До складу проекту «Інфраструктурні об’єкти Київського регіону», який є складовою частиною національного проекту «Повітряний експрес», також включено проект будівництва гілки пасажирського залізничного сполучення від Києва до міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Згідно з постановою «Деякі питання реалізації проекту «Інфраструктурні об’єкти Київського регіону», заходи з підготовки до реалізації його складових - виготовлення техніко-економічних обґрунтувань, буде здійснено впродовж 2011 року.

Функції замовника з реалізації складових проекту покладаються на Державне підприємство «Дирекція з будівництва та управління національного проекту «Повітряний експрес» та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону».

версія для друку