українська російська англійська
Керівники оборонних відомств України та Норвегії обговорять питання двостороннього співробітництва
20.09.2011 | 16:55
Прес-служба Міністерства оборони

20 вересня розпочався візит делегації вітчизняного оборонного відомства на чолі з Міністром оборони України Михайлом Єжелем до Королівства Норвегія.

У рамках візиту в Осло відбудеться зустріч Міністра оборони України Михайла Єжеля з Міністром оборони Королівства Норвегія пані Гретою Фаремо, а також переговори у складі делегацій обох країн.

Програмою двостороннього візиту передбачено обговорення питань розвитку двостороннього співробітництва в оборонній сфері, воєнно-політичної ситуації в регіонах Крайньої Півночі та Чорного моря, стан і перспективи розвитку оборонного співробітництва Скандинавських країн.

Керівники оборонних відомств України та Норвегії обговорять поточний стан співробітництва з країнами Північноатлантичного альянсу, перспективи участі Збройних Сил України в міжнародних операціях по підтримці миру, боротьби з піратством та міжнародним тероризмом.

Під час візиту до Норвегії, Михайло Єжель відвідає у місті Боде Нордланський регіональний університет, де ознайомиться з участю цього навчального закладу в спільному проекті “Україна-Норвегія” з перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил України та сприяння їх працевлаштуванню.

У Національному об’єднаному штабі Королівських Збройних Сил Норвегії для представників української сторони будуть проведені брифінги з актуальних для Королівства Норвегія питань міжнародного співробітництва та відносин у безпековій сфері.

Візит делегації вітчизняного оборонного відомства на чолі з Міністром оборони України Михайлом Єжелем до Королівства Норвегія триватиме до 22 вересня.

 

 

версія для друку