українська російська англійська
Микола Азаров: Робота податкової та митної служб вдосконалюється
20.09.2011 | 18:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відзначив покращення в роботі податкової та митної служб. Про це він заявив під час зустрічі з представниками Об'єднаного руху роботодавців України. Проте, глава Уряду підкреслив, що глибока модернізація цих служб з метою створити безперечно привабливий інвестиційний клімат в країні, триває.

Як зазначив Микола Азаров, зараз продовжується активна робота над удосконаленням функціонування податкової та митної служб. «І хоча дуже багато претензій в адресу цих служб, але не можна не відзначити, що робота покращується. Це об’єктивна оцінка», - підкреслив Микола Азаров.

За його словами, головною ідеєю всіх цих перетворень є боротьба з корупцією і ліквідація корупційних явищ у цих службах.

Крім того, Глава Уряду зауважив, що Уряд розраховує на участь роботодавців у процесі вдосконаленні Податкового кодексу та розробці Митного кодексу: "Зараз ми готуємо пропозиції з удосконалення Податкового кодексу, і ми запрошуємо вас узяти участь в активній роботі з удосконалення тих норм, які вже майже рік працюють».

При цьому Прем’єр-міністр закликав роботодавців надавати конкретні пропозиції у рамках розробки Митного кодексу.

 

 

версія для друку