українська російська англійська
Україна та США розвивають співпрацю в правоохоронній сфері
21.09.2011 | 09:20
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов та Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки підписали Протокол №9 до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом США щодо допомоги з правоохоронних питань.

Відповідно до підписаного протоколу, уряд США надає фінансову допомогу на проведення вдосконалення діяльності правоохоронних органів України, зокрема на посилення боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми.

Зазначений Меморандум між Україною та Сполученими Штатами діє від 9 грудня 2002-го року. Підписання цього документу викликане необхідністю посилення міжнародного співробітництва у сфері боротьби із злочинністю.

Міністр внутрішніх справ України подякував Сполученим Штатам Америки за можливість українським правоохоронцям проходити навчання в учбових центрах США. «У цьому році чимало наших співробітників вже побували в США, та отримали той необхідний досвід, який дозволяє більш ефективно налагодити роботу з окремих напрямах», - зазначив Міністр.

Міністр внутрішніх справ України також підкреслив, що реформування правоохоронної системи нашої держави справа нагальна і вкрай необхідна: «Ці реформи вже йдуть, на жаль, не так швидко, як того хотілось би, адже фінансові ресурси у нас обмежені, - зазначив Анатолій Могильов. – Втім, я хочу запевнити наших партнерів, що ми перебудуємо нашу структуру за світовим досвідом, за європейським зразком поліцейської структури. Я в черговий раз підкреслюю, що головним змістом роботи міліції має бути дотримання прав та свобод людини».

Наприкінці зустрічі Анатолій Могильов та Джон Теффт обговорили і підготовку української міліції до забезпечення порядку під час проведення Євро-2012. Міністр розповів, що українські міліціонери активно переймають досвід своїх європейських колег, та висловив переконання, що з поставленим завданням працівники міліції впораються.

 

версія для друку