українська російська англійська
Микола Азаров розпорядився запровадити в усіх регіонах "гарячі лінії" з питань готовності до опалювального сезону
21.09.2011 | 12:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив в усіх районах і областях запровадити «гарячі лінії» з питань готовності до опалювального сезону з метою надання можливості громадянам повідомити про проблеми і отримати допомогу. Таке доручення Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Я попереджаю: Уряду не потрібні «справні цифри». Нам потрібне тепло в школах і лікарнях, порядок в житловому господарстві. Тому я вимагаю, крім іншого, в усіх районах і областях запровадити «гарячі лінії» з питань готовності до опалювального сезону. Щоб люди могли повідомити про проблеми і отримати допомогу», - підкреслив Микола Азаров.

При цьому він нагадав, що на минулому засіданні Уряду прийнято рішення сформувати з фахівців центральних органів виконавчої влади групи для перевірки безпосередньо в регіонах готовності до опалювального сезону, оскільки вибіркова перевірка, проведена Державною архітектурно-будівельною інспекцією, виявила серйозні розбіжності в звітах облдержадміністрацій про стан готовності. Зокрема, такі розбіжності виявлені в Тернопільській, Кіровоградській, Рівненській, Івано-Франківській областях. Глави цих облдержадміністрацій сьогодні будуть доповідати перед Урядом про реальний стан справ.

Прем’єр-міністр повідомив, що зведений звіт груп Уряд заслухає через два тижні і зробить відповідні висновки щодо керівників кожного району і області.

 

версія для друку