українська російська англійська
Микола Азаров вимагає зруйнувати "глухий паркан" між вітчизняними товарами та споживачами
21.09.2011 | 11:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України наголосив, що питанням енергозбереження має надаватися першочергова увага, і вітчизняні проекти з енергозбереження мають мати своїх споживачів.

«Ще досі між чудовими вітчизняними розробками і споживачами – глухий паркан», - зазначив Глава Уряду. Він наголосив, що в сфері енергозбереження не приділяється належної уваги стимулам і фінансовим інструментам, маркетинговій інформації, просуванню вітчизняних товарів на ринку. За його словами, немає активної роботи в цьому напрямку і Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, регіональних адміністрацій. «А це надважлива справа», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Прем’єр-міністр розкритикував діяльність Державного агентства з питань енергозбереження, яке не продемонструвало «ніякої конструктивної реакції» на енергозберігаючі проекти київського підприємства «Тодак». «Тоді навіщо нам це Агентство? Яка користь від його діяльності? Треба розібратися, чому ця управлінська ланка неефективна», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку