українська російська англійська
Затверджено незмінний рівень тарифів на перевезення пасажирів та багажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні Схід - Захід
21.09.2011 | 12:27
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 11 грудня 2011 року набирає чинності наказ №321 від 19.08.2011 Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів та багажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні Схід – Захід». Ним встановлено граничний рівень вартості квитка по території залізниць України, плацкарти у вагонах залізниць України на весь шлях прямування, перевезення багажу та порожнього пробігу спеціальних пасажирських поїздів і вагонів у сполученні між Україною та країнами далекого зарубіжжя, залізничні адміністрації яких є учасниками Тарифу Схід – Захід.

Відтак, повна вартість квитка у вагонах 1-го та 2-го класів, яка є граничною, залишається сталою. Рівень тарифів у міжнародному сполученні Схід – Захід залишається сталим протягом останніх 10 років. Вартість проїзду змінювалась лише залежно від коливання курсу євро до гривні.

Нагадаємо, як виняток підвищиться вартість проїзду лише на напрямках Київ-Берлін та Київ-Варшава. Вартість проїзду у поїзді № 29 Київ-Берлін зросте на 22%, у поїзді № 67 Київ-Варшава - на 31%. Таке підвищення вартості квитка і плацкарти аргументоване тим, що залізниці Німеччини та Польщі встановили додаткову плату за проводку поїзда територією своїх держав.

Для заохочення пасажирів до міжнародних перевезень залізничним транспортом надаватимуться знижки від вартості квитка відповідно до окремих умов перевезень, що визначені міжнародними угодами (договорами).

 

версія для друку