українська російська англійська
Держенергоефективності: У 2012 році очікується перший 1 млрд. КВт/год у результаті використання відновлювальних джерел енергії
21.09.2011 | 15:23
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

У 2012 році очікується перший 1 млрд. КВт/год. Про це заявив Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

Микола Пашкевич в ході брифінгу підкреслив, що чимала увага приділяється розвитку відновлюваної енергетики, яка зможе підвищити енергонезалежність нашої країни та позитивно вплинути на динаміку енергоємності продукції.

«В Україні почала формуватися нова повноцінна галузь. За останній рік були введені в експлуатацію об'єкти відновлюваної електрогенерації загальною встановленою потужністю понад 96 МВт, теплогенерації - більше 42 МВт. За нашими прогнозами на кінець поточного року в Україні буде вироблятися близько 340 млн. КВт/год електроенергії з поновлюваних джерел. В 2012 році очікується перший 1 млрд. КВт / год», - повідомив Микола Пашкевич.

Також Голова Держенергоефективності розповів журналістам, що розвиток сфери відновлюваної енергетики та активізація впровадження заходів за Програмою сприяли схваленню Європейським Союзом на минулому тижні рішення щодо виділення Україні першого траншу в розмірі 31 млн. євро за Програмою підтримки реалізації Енергетичної стратегії України в сфері енергоефективності.

 

 

версія для друку