українська російська англійська
Андрій Клюєв назвав 7 пріоритетів реформ і 7 завдань влади у наступному році
22.09.2011 | 11:26
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Метою Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки є послідовне підвищення рівня та якості життя громадян на основі економічного зростання, яке, у свою чергу, буде ґрунтуватися на створених державою умовах для позитивних структурних зрушень, підвищення національної конкурентоспроможності.

Про це заявив в четвер Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, представляючи проект документу у Верховній Раді України.

«Саме за логікою: від стабілізації - до зміщення акцентів у бік перебудови економіки – Уряд і формував Програму», - сказав він.

Андрій Клюєв назвав 7 основних пріоритетів, які визначені у документі з кожного напряму реформ. Це: забезпечення умов для соціально-економічного зростання; модернізація виробництва та інфраструктури; підвищення соціальних стандартів; посилення ролі регіонів у забезпеченні зростання економіки та підвищення їх  відповідальності за вирішення соціальних проблем; зміцнення обороноздатності держави; захист прав і свобод громадян, зміцнення законності та правопорядку; розвиток міжнародної співпраці.

Перший віце-прем‘єр-мінісмтр також визначив 7 основних завдань Програми. Першим завданням, за його словами, є поліпшення умов життєдіяльності громадян, підвищення рівня зайнятості, створення нових робочих місць, зниження темпів інфляції, скорочення рівня бідності. Другим - покращання якості та доступності освіти і медичного обслуговування. Третім -  забезпечення продовольчої, енергетичної та екологічної безпеки. Четверте завдання, заявив Андрій Клюєв, - створення сприятливих умов для ведення бізнесу. П‘ятим завданням він назвав відновлення довгострокового кредитування підприємств і домогосподарств. Шосте - залучення інвестицій та прискорене відтворення виробничого капіталу. І сьомим завданням презентованого документу перший заступник керівника Уряду назвав послаблення диспропорцій у розвитку регіонів, насамперед, через розвиток їх економічного потенціалу та інвестиційної привабливості.

 

версія для друку