українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Співпраця з МВФ підвищує ефективність реформ
22.09.2011 | 14:35
Прес-служба Міністерства соціальної політики

22-26 вересня Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко перебуватиме у Вашингтоні. Урядовець очолює офіційну українську делегацію для участі у Щорічних зборах Ради керуючих в МВФ та Світовому банку та проведення двосторонніх зустрічей. Заплановані зустрічі Сергія Тігіпка з посадовцями урядових структур США, керівництвом МВФ, Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації та ЄБРР. Крім того, Сергій Тігіпко дасть інтерв’ю зарубіжним та українським журналістам.

Напередодні візиту Віце-прем’єр-міністр України наголосив, що співпраця з міжнародними фінансовими організаціями залишається одним з важливих напрямів роботи Уряду.

«Переконаний, що консультативна підтримка з боку МВФ, Світового банку та ЄБРР для України не менш корисна і важлива, ніж фінансова допомога, адже ми отримуємо світовий досвід реформування економіки. До країн, які співпрацюють з МВФ, охочіше йдуть інвестори, нарешті, така співпраця – додаткова гарантія незмінності українського курсу реформ для всього світу», – підкреслив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку