українська російська англійська
АПК є одним з найбільш інвестиційно привабливих секторів економіки України
22.09.2011 | 13:08
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Український АПК залишається одним з найбільш швидкозростаючих та інвестиційно привабливих секторів економіки, а Україна – одним з найпотужніших виробників сільськогосподарської продукції. Про це в ході XXV засідання Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу країн-членів СНД, що розпочалося сьогодні в Києві, заявив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень.

Як повідомив Олександр Сень, за результатами восьми місяців 2011 року зростання виробництва валової продукції сільського господарства зросло в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 10,5%. «Особливо важливо, що зростання виробництва в сільськогосподарських підприємствах зросло на 12,2%, у господарствах населення – на 9,2%. Окрім того, суттєво зросли відрахування аграрного сектору до зведеного бюджету – на 19,2% та обсяги кредитування аграрної галузі – у 2,1 рази», – поінформував заступник Міністра.

Такі результати стали можливими за рахунок вжитих Урядом та Мінагрополітики заходам, зокрема суттєвому збільшенню державної підтримки АПК, відновленню фінансування видатків раніше скасованих програм, покращенню ефективності фінансових інструментів та інституцій, перш за все, Аграрного фонду.

«Все це робить аграрний сектор України інвестиційно привабливою галуззю економіки, перш за все, в розвитку біоенергетики, сільськогосподарського машинобудування, будівництва тваринницьких комплексів», – відзначив Олександр Сень.

У ході засідання керівники аграрних відомств та представники країн-членів СНД обговорили очікувані результати роботи АПК, напрями і перспективи забезпечення продовольчої безпеки та питання співпраці в рамках Співдружності.

 

версія для друку