українська російська англійська
Учасники Міжурядової ради з питань АПК високо оцінили успіхи аграрного сектору України
22.09.2011 | 15:00
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Учасники XXV засідання Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу країн-членів СНД, що розпочалося сьогодні в Києві, високо оцінили успіхи аграрного сектору України, зокрема щодо розвитку інфраструктури ринку.

«Я пам’ятаю, що коли рік тому приїжджав до України, мені презентували програму будівництва оптових ринків сільськогосподарської продукції. Сьогодні ми чуємо, що три ринки вже розпочали свою роботу. Ми можемо тільки привітати керівництво Мінагрополітики з такими темпами», - сказав Голова Міжурядової ради, Міністр сільського господарства та продовольства республіки Білорусь Михайло Русий.

Як поінформував учасників засідання заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень, сьогодні будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції наразі триває в шести регіонах України, і це є найважливішою складовою державної програми по розвитку інфраструктури аграрного ринку.

У ході засідання керівники аграрних відомств та представники країн-членів СНД обговорили очікувані результати роботи АПК, напрями і перспективи забезпечення продовольчої безпеки та питання співпраці в рамках Співдружності.

 

 

версія для друку