українська російська англійська
Інфраструктурні проекти до Євро-2012 дадуть поштовх ділової активності в Україні на багато років вперед, - перший заступник Міністра
22.09.2011 | 16:31
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Реалізація інфраструктурних проектів у рамках підготовки України до Євро-2012 сприятиме пожвавленню економіки всієї держави та підвищення її іміджу. На цьому наголосив перший заступник Міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко сьогодні, 22 вересня, під час зустрічі з представниками ЗМІ Польщі, які готують матеріали про підготовку нашої країни до чемпіонату.

«У цьому році ми очікуємо приріст валового внутрішнього національного продукту на 7,5% України – думаю, що принаймні декілька відсотків точно є від Євро-2012, - сказав Костянтин Єфименко, зауваживши, що реальні вигоди від проведення в нашій державі Євро-2012 можна буде відчути після самого чемпіонату.

Перший заступник Міністра інфраструктури підкреслив, що нині ні в кого не виникає сумнівів щодо вчасної здачі всіх єврооб’єктів. «Роботи на всіх об’єктах, які заплановані до Євро-2012, безумовно, будуть завершені, - сказав він. - Рік тому нам говорили, що НСК «Олімпійський» ми зможемо здати в експлуатацію через півтора роки після Євро. На противагу скептикам 8 жовтня ми відкриваємо арену в м. Києві, де і буде проходити Єврофінал, наприкінці жовтня - Львівський стадіон, який взагалі будувався з нуля в чистому полі. Для нас підготовка до Євро - надзвичайно серйозна репутаційна річ: я впевнений, якщо б ми не встигали, то пів-України  вийшло б допомагати будувати».

«Усі об’єкти без виключення, які ми запланували до Євро-2012, будуть здані вчасно», - підкреслив Костянтин Єфименко.

 

версія для друку