українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Микола Азаров проконтролював будівництво другої черги автомобільного пункту пропуску "Ягодин"
22.09.2011 | 17:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час робочої поїздки до Волинської області проконтролював вхід будівництва другої черги міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» та ознайомився з його роботою.

««Ягодин» - це найбільший автомобільний пункт пропуску. У найближчий місяць буде завершена його реконструкція. Він є в програмі підготовки України до Євро-2012, і для мене важливо особисто проконтролювати як ведуться роботи з його реконструкції», - зазначив Микола Азаров.

Керівництво Ягодинської митниці доповіло Прем’єр-міністру, що за один день на «Ягодині» розмитнюється більше тисячі вантажних автомобілів, а після реконструкції пропускну здатність митниці буде збільшено до двох тисяч. Разом з тим потужності пункту пропуску дозволяють одночасно розмитнювати 20 автомобілів, розмитнення одного вантажного автомобіля проводиться за 50 хв., однак за рахунок створення матеріально-технічних умов, зокрема інформаційної бази, з 1 січня 2012 року час розмитнення буде скорочений до 30 хв.

Крім того, Микола Азаров поспілкувався з водіями-далекобійниками, які перетинали державний кордон. Вони поінформували Главу Уряду, що порівняно з минулими роками значно прискорилося проходження митних процедур, і зараз практично немає черг на перетин кордону як з боку України, так і з боку Польщі.

 

версія для друку