українська російська англійська
Миколу Присяжнюка обрано Головою Міжурядової ради з питань АПК країн-членів СНД
23.09.2011 | 09:30
Прес-служба Міністра аграрної політики та продовольства

Учасники XXV засідання Міжурядової ради з питань агропромислового комплексу країн-членів СНД обрали Міністра аграрної політики та продовольства України Миколу Присяжнюка Головою Ради. За результатами засідання було вирішено зосередити увагу на складанні балансів та прогнозів балансів сільськогосподарської продукції, а також на організації логістики та зберігання плодово-овочевої продукції.

За словами Миколи Присяжнюка, основну увагу в новому маркетинговому році учасники засідання вирішили зосередити на складанні балансів та прогнозів балансів сільськогосподарської продукції. «Вже завтра у нас відбудеться робоча зустріч з Виконавчим комітетом Міжурядової ради для того, щоб виробити системний графік», - повідомив керівник Мінагрополітики.

Окрім того, в цьому році Міжурядова рада активно працюватиме над організацією логістики та зберігання овочів та фруктів. «Ми сьогодні проаналізували ситуацію і побачили, що всі наші країни виробляють овочів значно більше, ніж споживають. Але до споживача доходить значно менше. В результаті цей ринок є імпортозалежним. Це говорить про відсутність логістики, технологій зберігання та досвіду», - зауважив Микола Присяжнюк.

За словами Міністра, Україна має досвід реалізації програми зі створення мережі оптових ринків сільськогосподарської продукції, що вже довела свою ефективність. Також Україна стала членом Європейської ради оптових ринків, а отже, зможе залучити міжнародних фахівців та провести ряд відповідних семінарів.

«Також для нас дуже важливо вивчити досвід Білорусі та Росії щодо відродження скотарства», - повідомив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку